G Belgesi Uygunluk Teyit Sistem 3+

Hızlı Teklif Al
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Ad Soyad

Hizmet ve performans yönetimi konusunda kalitelerini artırmayı hedefleyen kuruluşların gelişimine katkı sağlamayı ve hedeflerine ulaşırken, başarılarına ortak olmayı amaçlıyoruz.

Sistem Kalite
Yönetici, Sistem Kalite
Nasıl yardım edebiliriz?

Danışmanlık almak için 444 22 41 iletişim hattından bizi arayın veya çevrimiçi olarak danışmanlarımıza yazın!

G Belgesi Uygunluk Teyit Sistem 3+ Nedir?

G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+, yapı malzemeleri sektöründe kullanılan ürünler için belirlenmiş bir uygunluk değerlendirme sistemidir. Bu sistem, üreticilerin ürünlerinin uygunluğunu test etmelerine ve belgelendirmelerine olanak tanır.

G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+ kapsamında, ürünlerin üreticileri, performans testleri, kalite yönetim sistemleri ve fabrika üretim kontrol sistemleri ile ürünlerinin uygunluğunu teyit ederler. Bu süreç, üreticilerin ürünlerinin AB mevzuatına uygunluğunu belgelemelerini sağlar.

G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+ kapsamında belgelendirilebilen ürünler arasında şunlar yer alır:

Yangın kapıları ve diğer yangın koruma ürünleri

  • Su yalıtım malzemeleri
  • Çatı kaplama malzemeleri
  • Isı yalıtım malzemeleri
  • PVC profil ve borular
  • Ahşap ürünleri

G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+ kapsamında belgelendirilen ürünler, müşterilerin ürünlere olan güvenini artırır ve üreticilerin ürünlerini AB pazarında satmalarına ve ihracat yapmalarına olanak tanır.

G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+, daha kapsamlı test ve deneyler gerektirir ve üreticilerin fabrika üretim kontrol sistemlerinin de değerlendirilmesini içerir. Bu nedenle, G belgesi uygunluk teyit sistemi 3+ almak, üreticilerin ürünlerinin kalitesini ve uygunluğunu garanti etmelerini sağlar ve müşterilere daha güvenilir ürünler sunmalarına yardımcı olur.